PowGen předplatné

Víme, že objednávání produktů každý měsíc může být nepříjemné. Pokaždé zadávat novou objednávku, hledat kreditní kartu, po sté vyplňovat dodací a platební údaje... Všichni jsme z toho unavení.  

Chceme, aby vaše nakupování u nás bylo snadné a příjemné, proto nyní zavádíme objednávky na předplatné! Předplatné našich opakovaných objednávek vám umožní pohodlnější nakupování, díky němuž můžete na nákupní proces zcela zapomenout a soustředit se na získání zdravého životního stylu, po kterém jste vždy toužili.  

Co je to PowGen předplatné?

Předplatné jsou opakující se objednávky, které jsou automaticky zadávány, fakturovány a zasílány na vaši adresu v pravidelných intervalech. Po zadání předplatného se stačí jen pohodlně usadit, odpočívat a čekat na doručení objednávky až k vašim dveřím.  

Jakmile nastane čas pro doobjednání vámi vybraných položek, náš systém pro vás automaticky vytvoří objednávku, upozorní vás na její zadání a odešle vám vaše produkty. Opakované objednávky dokonale načasujeme, takže vám nikdy nedojdou zásoby a nezůstane vám nadbytečné množství výrobků.  

Proč by to někdo chtěl? 

Dvě slova – slevy a pohodlí. Být předplatitelem PowGen je levnější než kupovat výrobky z našich běžných nabídek – cena předplatného výrobku je vždy nižší než jeho běžná cena, takže je to opravdu výhodná koupě. Předplatné výrobkůPowGen vám navíc může velmi usnadnit život – pro naše výrobky se nemusíte vracet ani na webové stránky.

V závislosti na tom, který produkt si předplatíte, můžete využívat některé z následujících výhod:

 • Dodatečnou 15% slevu na všechny produkty v hodnotě nad 375 Kč
 • Dodatečnou 10% slevu na všechny produkty v hodnotě nižší než 375 Kč
 • Pokaždé doručení zdarma
 • Dárek ke každé opakované objednávce

Mohu si předplatit libovolný produkt, který chci?

Většinu produktů PowGen si můžete předplatit, a tak vám je budeme pravidelně doručovat. Možnost předplatného je velmi snadno rozpoznatelná. Jednoduše přejděte na stránku jakéhokoli výrobku a podívejte se na jeho pokladní kartu – výrobky, které jsou k dispozici v rámci předplatného, mají speciální slevu, která je k dispozici pouze v případě, že si je předplatíte.

Předplatné nemusí být k dispozici během speciálních propagačních akcí, jako je například Black Friday, nebo u produktů, které nejsou určeny k opakovanému prodeji.

Objednal jsem si speciální tříměsíční sadu, kdy obdržím další automatickou objednávku?

Nebojte se! Všechna naše předplatná jsou personalizovaná do posledního produktu. Kontrolujeme, co jste si objednali a kdy vám zásoby dojdou, a staráme se o to, aby vám náš sklad včas odeslal další balíček.

Mám předplaceno více různých produktů s různými velikostmi balení, jak je budu dostávat?

Pokud máte předplaceno více produktů s různými velikostmi balení a intervaly zasílání, obdržíte každý z nich samostatně, jakmile vám dojdou zásoby.

Nechci se zavázat na celý život, co mám dělat, když se rozhodnu předplatné zrušit?

To je snadné. Naše předplatné tu není proto, aby vás chytilo do pasti a přimělo vás objednat si věci, které nechcete nebo nepotřebujete. Chceme vám jen zpříjemnit nakupování. Předplatné můžete kdykoli zrušit. Proto je zrušení předplatného také pohodlné – stačí provést jednu z následujících akcí:  

 1. Otevřete si v profilu svého internetového obchodu sekci Centrum správy předplatného a předplatné zrušte. 
 2. Klikněte na odkaz pro zrušení v oznámení, které obdržíte několik dní před odesláním objednávky předplatného. 
 3. Obraťte se na naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu (info@powgen.cz) nebo s ní spusťte chat prostřednictvím našeho chatbota a oni za vás předplatné zruší

Jak mohu získat přístup k centru pro správu předplatného?

1. Přihlaste se ke svému účtu v obchodě PowGen (nebo si jej vytvořte, pokud jej nemáte), přejděte na "Moje předplatné" a vyberte předplatné, které chcete spravovat.

2. Na stránce pro správu jednotlivých předplatných můžete:

 1. zvýšit množství produktů, které v rámci předplatného obdržíte,
 2. pozastavit a znovu aktivovat předplatné,
 3. zrušit své předplatné,
 4. změnit opakování předplatného, pokud si přejete dostávat obdržet produkt častěji nebo méně často.
 5. přeskočit další opakující se objednávku (všechny následující objednávky budou odeslány, pouze jedna bude přeskočena),
 6. upravit svou doručovací adresu,
 7. upravit fakturační adresu.

Budu měsíc pryč, mohu pozastavit předplatné? 

Ano! Jednoduše se přihlaste do svého profilu v obchodě a zvolte buď dočasné pozastavení předplatného, nebo vynechání další objednávky předplatného – vždy můžete nastavit zpět na měsíční opakování.

Ve svém profilu také uvidíte přesné datum příští plánované zásilky pro každé z vašich předplatných.

Co když v době doručení nebudu doma?

Nemějte obavy, váš balíček se neobjeví jen tak z ničeho nic. Několik dní před zabalením a odesláním vašich produktů vás budeme informovat a poskytneme vám veškeré informace o nadcházející dodávce, včetně objednaných produktů, ceny objednávky, slev a dárků, které v rámci předplatného obdržíte.

V závislosti na zemi a zvoleném typu doručení můžete od kurýra obdržet i další informace o objednávce.

Mohu platit pouze kreditní kartou?

Ne. V tomto ohledu se objednávky předplatného neliší od běžných objednávek – přijímáme všechny platební metody.

Bude moje objednávka vždy doručena včas?

Produkty rezervujeme pro naše předplacené zákazníky a snažíme se doručit každou objednávku předplatného. Někdy se však může stát, že kvůli věcem, které nemůžeme ovlivnit, jako je zpoždění v dodávkách ingrediencí nebo technické zpoždění v našich výrobních zařízeních, dojdou zásoby.

V takovém případě vás bude kontaktovat naše zákaznická podpora a nabídne vám možnost buď:

 1. dočasně obdržet vhodný náhradní produkt, který má podobné složení a účinky jako produkt, který jste si předplatili, nebo
 2. počkat, až bude produkt opět skladem, a nechat si jej doručit, jakmile se tak stane.

Mám slevový kupón, jak ovlivní objednávku předplatného? 

Pokud použijete speciální slevový kupón na předplatné, bude se tento kupón vztahovat pouze na první objednávku, kterou provedete – nebude se vztahovat na opakované objednávky, které budou následovat. Kupóny lze na objednávku uplatnit pouze jednou.