5 jednoduchých výživových tipů, které je dobré dodržovat

Díky tisícům spokojených zákazníků PowGen a dlouholeté zpětné vazbě jsme připravili několik základních tipů, které určitě budou ku prospěchu našim čtenářům!

5 způsobů, jak dosáhnout lepší postavy

Teplé počasí je za rohem, a tak už určitě přemýšlíš o tom, jak se na jaře a v létě dostat do formy a vypadat ještě lépe. I když neexistuje jediná cesta k úspěchu, naši výzkumníci z PowGen sestavili seznam věcí, které ti mohou pomoci.

Dosažení optimálního sportovního výkonu s OMEGA-3

Omega-3 mastné kyseliny jsou živiny nezbytné pro správné a optimální fungování lidského těla. Kromě pozitivních efektů na tvůj mozek, srdce a oči, pomáhají udržovat tvé sportovní výkony na vysoké úrovni.

Proč je hydratace důležitá a 4 pravidla, která je třeba dodržovat

Už jsme to říkali milionkrát: hydratace je důležitá! Nedostatečný přísun vody může mít negativní vliv na výkonnost, koncentraci a celkový zdravotní stav. Přečti si, jak je to důležité.

Florian dosáhl pozoruhodných výsledků!

Florian cítil, že potřebuje něco navíc, co by ho motivovalo a postrčilo správným směrem, a tak se pustil do hledání doplňků stravy, které by mohly vyhovovat jeho potřebám - a naštěstí našel TurboFix prostřednictvím reklamy na sociálních sítích.

Tvůj největší nepřítel? Tekuté kalorie!

Často je přehlížíme, ale tekuté kalorie se snadno konzumují a v krátkém časovém úseku se jich nashromáždí hodně. Pokud cvičíte a hlídáte si, co jíte, ale vaše hubnutí se dostalo do bodu mrazu, na vině mohou být tekuté kalorie.

sdf