Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

30denní transformace těla pro aktivní a zaneprázdněné muže

Také jste se ocitli v situaci, kdy máte najednou extra kila navíc. Většina z nás tuší, jak se jich zbavit. Změna jídelníčku a začít chodit do fitka. Ale mnozí z nás nemají 2 hodině denně na návštěvu fitness. A pokus máme, výsledky nikdy nepřijdou dostatečně rychle. Ale existují způsoby, jak tento proces urychlit! Čtěte dále a dozvíte se více. 

Co kdybychom vám řekli, že značka PowGen, zaměřující se na doplňky stravy pro muže, sestavila sadu, která poskytuje viditelné výsledky za pouhých 30 dní? V sadě najdete 2 produkty, které obsahují vysoce účinné složky, u kterých bylo vědecky prokázáno, že fungují.

Začněte spalovat tuk již od rána

Plán je vstát a začít den s Easy Burn. Můžete si ho vzít kamkoliv s sebou a dát si jej místo své ranní kávy. Zlepší váš metabolismus a pomůže vám spálit více tuku během celého dne. Zároveň podpoří koncentraci a dodá vám více energie, aby jste zvládli každý den na 100%!

Účinky Easy Burn pocházejí ze semínek koly, zelené kávy, extraktu ze zázvoru a vitamínu B3. Tyto složky synergicky zvyšují rychlost metabolismu a zlepšují poměr svalů k tukům. Mají také užitečnou vlastnost blokující cukr, čímž snižují celkový počet kalorií.* Dokáže tohle vaše běžná káva?

30denní program Spaluj jak drak

30denní program s dvojitou sílou pro 5krát rychlejší hubnutí!

30denní program Spaluj jak drak -57%

Běžná cena: 1 797,00 Kč

Vaše cena: 769,00 Kč

× Zavřít

Další na řadě – L-karnitin

L-karnitin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která hraje klíčovou roli při výrobě energie: přenáší mastné kyseliny do mitochondrií v buňkách. Mitochondrie působí jako továrny, spalující tuky a vytvářející energii pro naše tělo.

L-Carnitine Max Power obsahuje Carnipure® ze Švýcarska – nejčistší L-karnitin na trhu. V jeho složení najdeme také extrakt z guarany pro vyšší hladinu energie a rychlejší metabolismus. Nejlepší je, když užijete Max Power před tréninkem nebo před jakýmkoliv druhem fyzické aktivity, jako je běh, procházka se psem, apod.

Kromě zvýšení účinnosti tréninku, také zlepšíte vaši vytrvalost a urychlíte regeneraci svalů. Tímto způsobem můžete vytěžit maximum z tréninků a další den se vypořádat s menší bolestivostí svalů!

Nejlepší kombinace

Spojení  těchto 2 produktů je zárukou nejlepších výsledků. Můžete si je vzít ve dnech, kdy cvičíte, stejně jako během dnů odpočinku. Může vás to překvapit, ale dokáží zvýšit váš metabolismus, i když vůbec necvičíte.

Oba produkty byly vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších surovin a byly navrženy tak, aby tělo neustále spalovalo více tuku. Byly vyrobeny v nejmodernějších zařízeních EU v souladu s nejpřísnějšími normami GMP a HCAAP.

Neztrácejte čas a proměňte vaše tělo v mašinu na spalování tuků! Podívejte se na speciální nabídku 30denní sady od PowGen. Pouze nyní v AKCI s 48% SLEVOU! 

30denní program Spaluj jak drak

30denní program s dvojitou sílou pro 5krát rychlejší hubnutí!

30denní program Spaluj jak drak -57%

Běžná cena: 1 797,00 Kč

Vaše cena: 769,00 Kč

× Zavřít

*Zdroje:
Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/
Benjamin T Wall, Francis B Stephens, [...], and Paul L Greenhaff. (2011). Chronic oral ingestion of l‐carnitine and carbohydrate increases muscle carnitine content and alters muscle fuel metabolism during exercise in humans. J Physiol. 2011 Feb 15; 589(Pt 4): 963–973. Publikováno online 2011 Jan 4. https://dx.doi.org/10.1113%2Fjphysiol.2010.201343

Zpět na blog