Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

5 důvodů proč zařadit MCT do svého života

Chceš zhubnout, mít více energie a nemít tak často hlad? MCT olej nebo prášek může být přesně to, co potřebuješ!

Pokud jsi na keto dietě (nebo o tom přemýšlíš), je to nezbytná pomoc při dosahování a udržování ketózy. Je to skvělý doplněk každodenního života, který ti může pomoci spalovat více tuku - rychleji!

Co je MCT?

MCT je olej, obsahující triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. MCT olej (může být také ve formě prášku) je čistá forma nasycených mastných kyselin, obvykle z kokosového nebo palmového oleje. Tvoje tělo neukládá MCT olej jako tělesný tuk (MCT přeskočí tento krok), místo toho je okamžitě k dispozici jako energie a může se pochlubit výhodami, jako jsou:

  • Zvýšená energie
  • Lepší vytrvalost
  • Rychlejší metabolismus
  • Lepší pocit sytosti
  • Podpora funkce mozku
  • Zdravá střeva a další…!
Čti dále a najdeš 5 vědeckých důvodů, proč začít s MCT ještě dnes!
 

MCT Keto Drink s přírodním kokosovým MCT práškem

Nejčistší kokosové MCT v práškové formě pro tvorbu ketonů – paliva pro svaly a mozek. Keto dieta na zcela nové úrovni!

MCT Keto Drink s přírodním kokosovým MCT práškem -56%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 329,00 Kč

× Zavřít

Rychlejší hubnutí

Určitě ti nebude vadit když zhubneš nějaký ten extra kilogram: studie ukazují, že MCT mohou zvýšit spalování tuků a kalorií bez ohledu na to, jakou dietu dodržuješ. S keto to však funguje nejlépe, protože MCT olej vytváří ketony. Pomáhá ti dosáhnout a udržet ketózu – v tomto stavu se zvyšuje tvůj metabolismus a spalování tuků.

Lepší výkon při cvičení

Chtěl by ses věnovat náročnějším cvičením a zvládnout vyšší intenzitu tréninků? Samozřejmě, zvládneš to. MCT pomáhá zlepšit tvoji výdrž a vytrvalost, ale jak? MCT mohou být použity jako výborný zdroj paliva, který šetří svalový glykogen. Co to znamená? Že se budeš moci posunout dál a vydržet při tréninku ještě déle předtím, než vyčerpáš zásoby energie svých svalů.

Snadnější zvládání hladu

Pokud bojuješ často s vlčím hladem, MCT jsou pro tebe dokonalé. Díky ketonům se budeš cítit plný déle a potlačíš hladový hormon ghrelin. Výsledek? Jsi více nabitý energií, plnější a šťastnější s menším množstvím jídla a tím pádem menším množství kalorií!

Síla pro mozek

Pokud dodržuješ keto dietu, konvertují se MCT na ketony, které lze použít přímo jako palivo pro mozek. Jeho užití ráno před snídaní, tě uvede do soustředěného stavu. Je to jako nabití baterií na celý den!

Zdravá střeva

MCT může pomoci uzdravit výstelku střeva a podporuje růst dobrých bakterií. Proč je to důležité? Vědci nedávno zjistili, že mít zdravou střevní flóru přispívá mimo jiné ke zdravému hubnutí. MCT mají také silné protiplísňové, antivirové a antibakteriální účinky.

Kde je získat?

Oleje MCT v přírodě neexistují ve své čisté formě, ale lze je extrahovat a čistit. Udělali jsme to a vložili jsme jej do našeho lahodného kokosového a ananasového nápoje PowGen Keto Drink s čistým kokosovým práškem MCT. Rychle se vstřebává a ihned funguje!
Pomůže ti nejen při blokování chuti k jídlu, ale také k dosažení a udržení ketózy a zároveň ke snížení hmotnosti! Vzhledem k tomu, že je v práškové formě, je jeho užití pohodlnější, praktičtější a lehčí pro váš zažívací systém než ve formě oleje.

PowGen Keto drink se stane neodmyslitelnou součástí tvojí Keto diety!

MCT Keto Drink s přírodním kokosovým MCT práškem

Nejčistší kokosové MCT v práškové formě pro tvorbu ketonů – paliva pro svaly a mozek. Keto dieta na zcela nové úrovni!

MCT Keto Drink s přírodním kokosovým MCT práškem -56%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 329,00 Kč

× ZavřítZpět na blog