5 jednoduchých výživových tipů, které je dobré dodržovat

Díky tisícům spokojených zákazníků PowGen a dlouholeté zpětné vazbě jsme připravili několik základních tipů, které určitě budou ku prospěchu našim čtenářům!

Dosažení optimálního sportovního výkonu s OMEGA-3

Omega-3 mastné kyseliny jsou živiny nezbytné pro správné a optimální fungování lidského těla. Kromě pozitivních efektů na tvůj mozek, srdce a oči, pomáhají udržovat tvé sportovní výkony na vysoké úrovni.

Lahodné letní nápoje na spalování tuků

Léto je tady a na návrat do kondice zbývá málo času. Přebytečná kila bohužel nezmizí, pokud si nevypracujete akční plán, jak je shodit…

Proč je hydratace důležitá a 4 pravidla, která je třeba dodržovat

Už jsme to říkali milionkrát: hydratace je důležitá! Nedostatečný přísun vody může mít negativní vliv na výkonnost, koncentraci a celkový zdravotní stav. Přečti si, jak je to důležité.

Stefan: „Téměř bez námahy jsem se dostal ze 106* kg na 96* kg“

Sada letních nápojů od společnosti PowGen pomohla Stefanovi zhubnout 10* kg a vytvořit zdravější a energičtější verzi sebe sama. Tady je návod, jak to dokázal!

Florian dosáhl pozoruhodných výsledků!

Florian cítil, že potřebuje něco navíc, co by ho motivovalo a postrčilo správným směrem, a tak se pustil do hledání doplňků stravy, které by mohly vyhovovat jeho potřebám - a naštěstí našel TurboFix prostřednictvím reklamy na sociálních sítích.