5 přínosů testosteronu

Testosteron je hormon spojený především s libidem, ale je také důležitý pro budování svalů. Přínosů testosteronu je mnoho a my jsme tady, abychom se o ně s tebou podělili!

Kolagen pro muže: 5 důvodů, proč by měl být součástí tvé každodenní rutiny

V posledních letech se o kolagenu a kolagenových doplňcích hovoří stále dokola, ale položil sis někdy otázku, co to vlastně kolagen je a jakou roli hraje v našem těle?

9 tipů, jak detoxikovat organismus

Léto je za rohem, a proto už přemýšlíme, jak zdokonalit své tělo. Není lepší způsob, jak toho dosáhnout, než pořádnou detoxikací. Tady je několik osvědčených detoxikačních metod!

Stručný průvodce vitamíny a minerály: edice pro muže

Denní příjem klíčových živin v dostatečně vysokých dávkách je nezbytný pro celkové zdraví a vitalitu. Zjisti, jestli se ti to daří – a co můžeš dělat, pokud ne.

Dosažení optimálního sportovního výkonu s OMEGA-3

Omega-3 mastné kyseliny jsou živiny nezbytné pro správné a optimální fungování lidského těla. Kromě pozitivních efektů na tvůj mozek, srdce a oči, pomáhají udržovat tvé sportovní výkony na vysoké úrovni.

Proč je hydratace důležitá a 4 pravidla, která je třeba dodržovat

Už jsme to říkali milionkrát: hydratace je důležitá! Nedostatečný přísun vody může mít negativní vliv na výkonnost, koncentraci a celkový zdravotní stav. Přečti si, jak je to důležité.