Kolagen pro muže: 5 důvodů, proč by měl být součástí tvé každodenní rutiny

V posledních letech se o kolagenu a kolagenových doplňcích hovoří stále dokola, ale položil sis někdy otázku, co to vlastně kolagen je a jakou roli hraje v našem těle?

Vytvoř si tréninkovou rutinu, která vydrží

Zahájení nového cvičení může být opravdu vzrušující, ale klíčem k dosažení skvělých výsledků je představit si své cíle a vytvořit si udržitelnou rutinu.

Jak ztratit břišní tuk s méně cvičením

Vytvarování slušného six-packu vyžaduje pořádnou práci a odhodlání. Ale co když ti tvůj životní styl takové odhodlání neumožňuje? Zjisti více.

Přerušovaný půst – a jak může podpořit hubnutí

Intermittent fasting has been around for years now, with supporters from all over the world raving about its benefits. But what really is intermittent fasting and why has it gained so much popularity?

5 jednoduchých výživových tipů, které je dobré dodržovat

Díky tisícům spokojených zákazníků PowGen a dlouholeté zpětné vazbě jsme připravili několik základních tipů, které určitě budou ku prospěchu našim čtenářům!

3 extrémně jednoduché způsoby, jak rychle spálit tělesný tuk

Dostal ses do fáze kdy tvoje cvičení nefungují? Taky jsme to zažili. Vynakládáš čas a úsilí, aby ses pravidelně pořádně zapotil a taky se snažíš držet správnou dietu, ale výsledky jaksi nikde. Možná vše, co nyní potřebuješ jen extra popostrčení, které ti