Nápoj, který spaluje tuk

Určitě jste už slyšeli o potravinách, které pomáhají spalovat tuky, tedy o potravinách, které zlepšují trávení, stimulují metabolismus a následně urychlují spalování tuků. 1 sklenice tohoto nápoje denně odbourá přebytečný tuk dříve, než se nadějete. Toto musíš vyzkoušet!

Nejlepší potraviny, které pomáhají spalovat tuk

Nejlepší přírodní složka pro spalování tuků je jistě zelená káva – král spalovačů tuků! Nejde o nějakou speciální a exotickou odrůdu, ale prostě klasická káva nepodrobená procesu pražení.

To znamená, že kávová zrna si zachovají svou přirozeně zelenou barvu. Kromě toho obsahují také mnoho polyfenolů, více minerálů a vitamínů (zejména skupiny B) a méně kofeinu než klasická pražená káva.

Látky, které obsahuje, přinášejí našemu tělu různé výhody: stimulují vstřebávání tuků, mají antioxidační a protizánětlivý účinek a regulují hladinu cukru v krvi (vynikající zpráva i pro diabetiky).

Další skvělou přírodní přísadou pro spalování tuků je kolový ořech, který roste v afrických lesích. Tato přísada, bohatá na kofein, je vynikající na hubnutí a nabízí několik výhod: posiluje metabolismus, zlepšuje trávení a zvyšuje hladinu energie.

Nápoj, který urychluje spalování tuků

Je to nápoj Easy Burn na bázi zelené kávy a kolových ořechů, který přirozeně zvyšuje vnitřní teplotu těla, čímž vytváří v těle optimální podmínky pro spalování tuku. Tento klinicky ověřený nápoj brání tělu využívat cukr jako první zdroj energie a nutí ho využívat nejprve přebytečný tuk nahromaděný v těle.

To znamená, že spaluje tuk i ve dnech odpočinku, když nemáš čas na cvičení.

Funguje dvěma způsoby:

  • zabraňuje absorpci cukru ve střevě a využití cukru z potravy
  • brání tělu využívat cukr (glukózu), který se ukládá v játrech a svalech (ve formě glykogenu) jako zdroj energie

Proč je Easy Burn tak účinný

Tento lahodný nápoj s příchutí manga obsahuje výtažky z kolových ořechů s přírodním kofeinem a zelenou kávu a pomáhá spalovat tuk i ve dnech, kdy necvičíte:

  • při odpočinku spaluje o 5,7 % více tuku
  • vede k optimálnímu trávení
  • reguluje hladinu cukru v krvi
  • doplní energii a zvyšuje vitalitu těla
  • zbavuje pocitu únavy

Nápoj byl designován především pro ty, kteří nejsou schopni nebo ochotni cvičit každý den. Je ideální pro spalování tuků, i když odpočíváme na pohovce a sledujeme oblíbený seriál na Netflixu. Pokud chceš aktivovat spalování tuků a zvýšit si hladinu energie, stačí rozpustit 1 sáček v 1 sklenici vody a vypít ho po snídani nebo obědě.

Produkty pro vás

10DENNÍ PROGRAM S NÁPOJI
-64%
Speciální cena 599 Kč Běžná cena 1 669 Kč
Zobrazit produkt