Proč potřebuješ Garcinii kambodžskou ve svém životě

Garcinie kambodžská, rostlina původem z Indonésie, která nese kysele chutnající plody ve tvaru dýně, si v poslední době získává oblibu na trhu s doplňky stravy díky svým prokázaným přínosům při hubnutí.

image

Kůra ovoce obsahuje vysoké množství kyseliny hydroxycitronové (HCA), což je účinná látka, u které bylo prokázáno, že má skvělé vlastnosti na hubnutí. HCA zabraňuje ukládání tuku a umožňuje ti rychleji zhubnout.

Hlavní výhody Garcinie kambodžské

Několik studií prokázalo několik pozitivních výhod používání produktů, které obsahují Garcinii. Jak již bylo zmíněno, hlavní účinnou látkou, která produktům dodává všechny žádoucí účinky, je HCA (kyselina hydroxycitronová).

Snižuje chuť k jídlu

Některé studie** ukázaly, že HCA z Garcinie kambodžské může zvýšit serotonin v mozku. Serotonin je známý jako „hormon štěstí“. Vyvážená hladina tohoto hormonu v těle je spojena se snadnější kontrolou chuti k jídlu.

Blokuje produkci tuku a snižuje břišní tuk

Studie** ukázala, že HCA extrahovaná z Garcinie kambodžské může být účinná při snižování břišního tuku u lidí s nadváhou. Předpokládá se, že zmíněný přínos lze přičíst enzymu citrátlyázy, který Garcinie kambodžská inhibuje, a tím zpomaluje nebo blokuje produkci tuku.

Naše produkty s extraktem Garcinie kambodžské

PowGen využil potenciál Garcinie a vyvinul řadu doplňků, které ti mohou pomoci shodit ta přebytečná kila, která tě trápí už příliš dlouho.

Kapsle Food Buster obsahují extrakt s 60% kyselinou hydroxycitronovou, což z nich dělá produkt prémiové kvality. Aby to bylo ještě lepší, přidali jsme do směsi chrom, který ještě více stabilizuje chuť na cukr, a vitamín C, který udržuje tvoji imunitu na vysoké úrovni a zvyšuje energii.

Night Buster je noční spalovač tuků, který snad zlepší kvalitu tvého spánku. Produkt snižuje večerní návaly hladu a chutě a také podporuje tvoje játra, která jsou hlavním orgánem pro spalování tuků. To vše bez jakýchkoli stimulantů, takže se budeš  probouzet odpočaty, nabitý energií a lehčí.

Powerccino změní tvůj každodenní šálek kávy na rutinu pro hubnutí. Ano, můžeš zhubnout a přitom si vychutnat šálek kávy! Tento oblíbený posilovač spalování tuků od PowGen ti může pomoci dosáhnout až 3x* většího úbytku hmotnosti a 5x* většího snížení procenta tělesného tuku ve srovnání s běžnou instantní kávou. Powerccino nejen že spaluje tuky, ale také ti dodá energii, takže budeš mít i lepší trénink.

Používej pouze jeden po druhém

Food Buster, Night Buster a Powerccino ti mohou pomoci potlačit chuť k jídlu a zničit tuk, ale nepoužívej všechny tři produkty současně, abys nepřekročil doporučenou denní dávku Garcinie.

Toto jsou naše doporučení pro podporu hubnutí s pomocí Garcinie kambodžské, ale vyzkoušej je sám!

*Účinky produktu se mohou mezi jednotlivci lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

**Zdroje: 

  • Ohia, Sunny E et al. “Safety and mechanism of appetite suppression by a novel hydroxycitric acid extract (HCA-SX).” Molecular and cellular biochemistry vol. 238,1-2 (2002): 89-103. doi:10.1023/a:1019911205672 

  • Hayamizu, Kohsuke et al. “Effects of garcinia cambogia (Hydroxycitric Acid) on visceral fat accumulation: a double-blind, randomized, placebo-controlled trial.” Current therapeutic research, clinical and experimental vol. 64,8 (2003): 551-67. doi:10.1016/j.curtheres.2003.08.006 

Produkty pro vás

30DENNÍ PROGRAM
-60%
Speciální cena 939 Kč Běžná cena 2 329 Kč
Zobrazit produkt