Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Společný nepřítel: břišní tuk

I tobě se těžko zbavuje tuku na břiše? Kromě toho, že břišní tuk nevypadá právě nejlépe, může také způsobovat i jiné problémy. Čti dál a odhalíme ti, co je vlastně břišní tuk, jak vzniká a samozřejmě jak se ho můžeš zbavit.

Co je břišní tuk?

V oblasti břicha vznikají 2 druhy tukové tkáně: podkožní tuk a vnitřní břišní, resp. viscerální tuk. První druh je většinou jen estetickým problémem, druhý však způsobuje mnohé další potíže.

Vnitřní břišní tuk je druh tukové tkáně, kterého se zbavuje jen velmi obtížně. Jde o hromadění tuku pod břišními svaly. Tento tuk obrůstá a prorůstá naše vnitřní orgány.

Kromě toho, že je těžké ho odstranit, může také způsobit různé zdravotní problémy, jako jsou: cukrovka typu II, kardiovaskulární onemocnění, neplodnost, osteoporóza a dokonce i nádory.

Může být také původcem neurologických problémů a nemocí (chronické bolesti hlavy, Alzhaimer, …), ovlivňuje náladu a může způsobovat depresi.

Jak vzniká a jak se ho zbavit?

Hromadění břišního tuku způsobuje nesprávná strava (nadměrná konzumace uhlohydrátů, nasycených tuků, fastfoodu, alkoholu, ...), hormonální nerovnováha, stres, nedostatek spánku a drastické hladovky.

Jak se ho můžeš zbavit? No, pravděpodobně už víš, že na to nutně potřebuješ přiměřenou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu. Aby ses zbavil břišního tuku a zabránil jeho vzniku, doporučujeme zejména pestrou a vyváženou stravu, tvořenou dobrými tuky, vlákninou a bílkovinami, omezený příjem trans tuků a možná také zařadit do své kuchyně kurkumu, chilli a olivový olej.

Doporučujeme vyšší konzumaci zelené zeleniny, olivového oleje, mandlí, ořechů, oliv, ryb, bílého masa, kurkumy, chilli a papriky. Vyhýbej se kávě, syceným nápojem, džusům, červenému masu, bílou mouku vyměň za celozrnnou (i těstoviny, rýži apod.) A sniž také konzumaci mléčných výrobků.

6Pack Accelerator

Pořádných výsledků můžeš dosáhnout i rychleji, pokud do své denní rutiny přidáš kvalitní doplněk stravy. Kapsle 6pack Accelerator jsou výborná zbraň proti vnitřnímu břišnímu tuku.

Díky extraktu z řas wakame, kapsaicinu z kajenského pepři, červeným pomerančům a vitamínu B6 ti 6pack Accelerator pomůže:

  • zrychlit metabolismus
  • eliminovat břišní tuk
  • zvýraznit břišní svaly

6Pack Accelerator 1+1 ZDARMA

VYLEPŠENÁ receptura! Zrychluje metabolismus, eliminuje viscerální tuk a pomáhá k vyrýsování břiních svalů.

6Pack Accelerator 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 098,00 Kč

Vaše cena: 549,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog