Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Uroš: „Během prvního měsíce jsem shodil 13 kg!“

Uroš ze Slovinska je velice pracovitý chlap, nikdy se mu však nepodařilo zbavit se přebytečných kil. S našimi výjimečnými produkty se konečně dostal na správnou cestu a začal se znovu cítit dobře. Jak se mu to povedlo?  

Uroš má rád aktivní přístup k životu. Mimo to, že každý den chodí na procházky se svým psem a pracuje v zahradě, si také vždy najde čas na kolo a jiné fyzické aktivity. Ale nebylo tomu tak předtím. Ještě donedávna tohle vše nezvládal. Vážil 120 kg, což jeho ohrožovalo jeho zdraví i touhu žít aktivně.

To byla ta chvíle, kdy se rozhodl, že se něco musí zásadně změnit. Bohužel nemohl svůj životní styl změnit od základů – každý den byl plně zaneprázdněný. 

„Chtěl jsem vidět změnu co nejrychleji“

Chtěl něco, co bude fungovat rychle. Vytyčil si cíle, chybělu mu však něco, co by mu při jejich dosahování trochu pomohlo. Hledal řešení svých problémů online a našel PowGen. Podařilo se mu najít dokonalou kombinaci, která mohla vyřešit jeho problémy rychle – L-Carnitine Max Power a Turbo Fix..

„První výsledky byly patrné už po prvních dvou týdnech“ 

14 dní poté, co začal užívat produkty PowGen, si Uroš všiml prvních změn na jeho těle, které ho absolutně nadchly. „Konečně jsem si mohl obléct kalhoty, do kterých jsem se nevlezl už roky!” Od této chvíle o produktech PowGen ani na chvilku nezapochyboval. „Zbavil jsem se pocitu nafouklosti.“ odpovídá na otázku ohledně jeho výsledků. „Tak dobře jsem se necítil už velmi dlouho!” Zřídka jsem unavený a taky se o dost méně potím!“

Uroš shodil 13 kilo během prvního měsíce užívání této silné dvojice a rozhodně ještě nekončí. „Konečně se cítím fit a chci vydržet a dosáhnout ještě lepších výsledků!”

V čem je tajemství?

Je to úplně jednoduché! Turbo Fix obsahuje velice silné přírodní extrakty, které neuvěřitelně rychle vyplaví z těla přebytečnou vodu a zároveň zachovávají normální hladinu minerálů. Jeho složení také eliminuje nadýmání, chrání játra a přináší okamžité bezpečné výsledky.   

Silná receptura L–Carnitine Max Power s nejčistějším L-karnitinem na trhu pomáhá budovat svalovou hmotu a zlepšuje funkci metabolismu.

Power Fix sada

Turbosilný účinek pro efektivnější spalování tuků a výpomoc k vyrýsovaným svalům.

Power Fix sada -53%

Běžná cena: 2 146,00 Kč

Vaše cena: 1 019,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog