Florian dosáhl pozoruhodných výsledků!

Florian cítil, že potřebuje něco navíc, co by ho motivovalo a postrčilo správným směrem, a tak se pustil do hledání doplňků stravy, které by mohly vyhovovat jeho potřebám - a naštěstí našel TurboFix prostřednictvím reklamy na sociálních sítích.

Gianluca: „Každý den se cítím plný energie, o které jsem ani nevěděl, že ji mám.“

Gianluca pochází z Itálie a pracuje jako mechanik pneumatik. Ve volném čase se věnuje různým fyzickým aktivitám, například posilování a kardio cvičení. Přečti si, jak změnil své tělo.

Jak zůstat fit v horku

Léto je v plném proudu! Tyto tipy a triky ti pomohou překonat letní vedra a udržet se v kondici, aniž bys přitom přetížil své tělo.

Jak toto léto NEPŘIBRAT

Při tolika aktivitách často zapomínáme na pohyb a zdravou stravu, což může rychle vést k přibývání na váze. Ale tentokrát ne! Tyto tipy a triky ti pomohou udržet si současnou váhu a zabránit tomu, aby ti v létě kila přibývala.

Lahodné letní nápoje na spalování tuků

Léto je tady a na návrat do kondice zbývá málo času. Přebytečná kila bohužel nezmizí, pokud si nevypracujete akční plán, jak je shodit…

Stefan: „Téměř bez námahy jsem se dostal ze 106* kg na 96* kg“

Sada letních nápojů od společnosti PowGen pomohla Stefanovi zhubnout 10* kg a vytvořit zdravější a energičtější verzi sebe sama. Tady je návod, jak to dokázal!

sdf