Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Začněte svou výzvu PowGen a za méně než 30 dní můžete být odměněni 1 PowGen sadou ZDARMA.

Připoj se nyní
Shane: Nyní mám 6pack a sebevědomí!

„PowGen mi pomohl získat břišní svaly a teď jsem úplně jiný člověk. Mám více sebevědomí a cítím se úžasně ve svém těle.”

Vyzkoušej produkt nyní!
Slovenský muzikálový herec Dárius Koči

„Momentálně se léčím ze zranění ramene, které mi nedovoluje dělat hodně pohybu, ať už při představeních nebo v posilovně. Začal jsem tedy cvičit se svou valstní vahou a dělat cvičení na rameno, ale jelikož jsou svátky a sladké je na každém rohu, začal jsem pít Turbofix od PowGen. Pročistí lymfatický systém a játra, a tak může tělo spalovat tuky a kalorie efektivněji. Věřím, že brzy začnu opět cvičit a bude to v pořádku."

Vyzkoušej produkt nyní!
Dominik: Jsem stále plný energie

„Jsem student a slovenský reprezentant v silovém trojboji. Kvůli těžkým tréninkům jsem si vybral BCAA a Keto drink které mi pomáhají podávat ty nejlepší výkony. Díky pomerančové a ananasové příchuti si každý den dopřeji chutný drink a navíc jsem stále plný energie.“ Dominik, Slovensko

Vyzkoušej produkt nyní!
Rok:Po tréninku jsem potřeboval pomoci s regenerováním svalů

„Jsem vášnivý házenkář a trénuji každý den, proto mi mnohdy chybí energie. Proto jsem se rozhodl pro produkt L-Carnitine Max Power, který mi pomáhá zlepšovat kondici a regeneraci svalů po tréninku."

Vyzkoušej produkt nyní!
Mitja: Chtěl jsem rychlé výsledky

„S nápoji Turbo Fix se mi podařilo změnit své tělo a zhubnout. Výsledky přišly velmi rychle. Zbavil jsem se přebytečné vody a mám menší chuť k jídlu. Jsem sebevědomější a snadněji se mi dívá do zrcadla."

Vyzkoušej produkt nyní!
Damir: Moje výsledky se zlepšily

„Při fotbale energie není nikdy dost, celou dobu funguji na 100 %, proto jsem se rozhodl pro nápoje Easy Burn. Už po prvním balení mám mnohem více energie a lepší výsledky testů. Doporučuji ho i spoluhráčům!"

Vyzkoušej produkt nyní!
Davor: Lepší a delší tréninky

„Každodenní sportovní aktivita vyžaduje od jednotlivce i přizpůsobenou stravu a výživové doplňky, proto před tréninkem užívám X-Treme Burner s termogenním účinkem na lepší koncentraci a delší a kvalitnější trénink."

Vyzkoušej produkt nyní!
Franci: Cítím, že mám mnohem více energie

„L-Carnitine Max Power a Turbo Fix jsem našel na internetu a rychle jsem se přesvědčil, že fungují. Mám více energie, zlepšilo se mi trávení a za měsíc jsem shodil pár kilo. Nyní zdolám i vyšší hory a delší trasy."

Vyzkoušej produkt nyní!
Uroš: Konečně se cítím fit!

„Už nejsem nafouknutý a cítím se mnohem lépe. Po dvou týdnech užívání jsem si všiml, že můžu konečně nosit kalhoty, které jsem již dlouho neoblékl. Za 1 měsíc jsem se dostal na 107 kilogramů ze 120.“

Vyzkoušej produkt nyní!
Damjan: Dokonce i moje nálada se zlepšila

„Kamarád mi doporučil Turbo Fix a Liver Boost. Je to skvělá kombinace na rychlé spálení tuků a detox játer. Tyto produkty mi pomohly se zažíváním, současně se také cítím energičtější a i moje nálada se zlepšila.”

Vyzkoušej produkt nyní!
Tadej: Všiml jsem si změn v prvních dnech

„Nedávno jsem narazil na produkty PowGen, konkrétně šlo o L-Cartnitine Max Power. Už během prvních dnů jsem si všiml, že mám více energie i během každodenních aktivit.”

Vyzkoušej produkt nyní!
Blaž: Moje svaly se regenerují rychleji

„Po ranním cvičení obvykle piju Turbo Fix. Cítím se skvěle, shodil jsem pár kilo a svaly se po tréninku rychleji regenerují!”

... Čti dál

Vyzkoušej produkt nyní!
Matej: Zase se cítím jako sám sebou

„Produkty Powgen se ukázaly jako obrovská pomoc, hlavně L-Carnitine Max Power a 6Pack Accelerator. Všiml jsem si velkého rozdílu v době, jak dlouho mi trvá nabrat svalovou hmotu, renegerovat a pálit tuky.”

Vyzkoušej produkt nyní!
Stefan: Znovu si mohu vychutnat dobré jídlo!

„Narazil jsem na podle mě dokonalý produkt: PowGen X-Treme Burner. Pozitivních změn jsem si všiml už po prvních pár dnech. Cítím se energičtější a mám větší výdrž.”

... Čti dál

Vyzkoušej produkt nyní!
Blaž F.: Cítím, že to funguje, i když odpočívám

„Rozhodl jsem se zkusit L-Carnitine Max Power a Easy Burn – chtěl jsem být energičtější a vydržet více. Okamžitě jsem pocítil rozdíl. Moje zažívání je lepší, mám více energie a cítím, že to pracuje, i když odpočívám.”

Vyzkoušej produkt nyní!
Ukázat více

Co musíte udělat

Pošlete nám obrázek PŘED a POTOM na info@powgen.cz a sdílejte svůj úspěch! Řekněte nám, jaké byly vaše cíle a jak vám naše produkty pomohly jich dosáhnout.

Pravidla

  • Produkty PowGen musí být viditelné alespoň v jednom obrázku
  • Nezapomeňte na detaily – řekněte nám přesně, kolik kilo jste ztratili, kolik svalové hmoty jste získali…
  • Pokud nám pošlete video s podrobnými informacemi o svých zkušenostech, zašleme vám produkt ZDARMA!

* Důležité: Účastí souhlasíte s tím, že vaše fotografie a prohlášení budou zveřejněny na webových stránkách společnosti PowGen.

Hodně štěstí!

Tým PowGen