TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Nicolae, Rumunsko

Ověřeno

„Ať už jste sportovec a máte velké ambice nebo jen sportujete pro radost a rekreaci, doplňky stravy mají své místo v každodenní stravě, pro zlepšení výkonu, regeneraci nebo zamezení nedostatku minerálů a předcházení zranění. Produkty PowGen vřele doporučuji k dosažení vašich cílů, bez zranění a s odpovídajícími výsledky!”

...Přečtěte si více

Florian, Německo

Ověřeno

„S TurboFix doplňuji svoje kardio a silový trénink každý den. Zabralo to rychle. Zadržování vody je výrazně sníženo, budování svalů správně postupuje. Bez Turbo Fix by úspěchy nebyly tak výrazné. Téměř 30 kg úbytek váhy za jeden rok a výrazně více svalů.”

...Přečtěte si více

Ben, Velká Británie

Ověřeno

„Od přidání L-karnitinu do mé zásoby doplňků jsem měl pocit, že mé schopnosti spalování tuků se dostaly na novou úroveň. Snažil jsem se zbavit posledního kousku tvrdohlavého tuku, když jsem se připravoval na přechod do období cíleného nárůstu svalové hmoty. Teď mohu s radostí oznámit, že se konečně mohu zaměřit na nárůst svalové hmoty, a s jistotou vím, že L-karnitin budu do budoucna zařazovat do všech svých zásob doplňků pro odbourávání tuků.“

...Přečtěte si více

Paul, Španělsko

Ověřeno

„Než jsem začal užívat produkty PowGen, vážil jsem 105 kilo, aktuálně mám 75 kilo. * Zmenšilo se mi břicho a odstranil jsem nadýmání. Cítím se aktivnější v práci, odpočatější a mám větší chuť do života!”

...Přečtěte si více

Daneev, Velká Británie

Ověřeno

„Sada Železný 6pack posunula mé fitness cíle na jinou úroveň! Vždy jsem se snažil ztratit nabytou hmotu během objemové fáze, ale tato kombinace dělá zázraky. Nápoje navíc chutnají skvěle!”

...Přečtěte si více

Ben, Velká Británie

Ověřeno

„Používání sady Železný 6pack bylo velmi obohacující zkušeností. Nejen, že jsem se cítil méně nafouknutý, ale také jsem zaznamenal zrychlení úbytku tuku. Jsem tak rád, že jsem tomu dal šanci a určitě v budoucnu znovu využiji!”

...Přečtěte si více

Joe, Velká Británie

Ověřeno

„Vždy jsem byl trochu skeptický, pokud jde o produkty na spalování tuků nebo předtréninkové produkty, ale tyto mě opravdu překvapily. Nápoje mě opravdu okamžitě nakoply, což jsem nečekal, aniž by chutnaly příliš uměle, s čímž jsem měl v minulosti problémy. Sada je skvělá pro každého, ať už chodí něbo nechodí do fitness, zejména je však pro lidi jako já, kteří chtějí pokračovat v nabírání svalů, aniž by nabírali příliš mnoho tělesného tuku.”

...Přečtěte si více

Nicolas, Francie

Ověřeno

„Díky 6Pack Accelerator od PowGen budete stimulovat svou hnědou tukovou tkáň a tím spálíte více kalorií a nakonec najdete své břišní svaly schované pod tukem na vašem břiše!”

...Přečtěte si více