TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Davor, Slovinsko

Ověřeno

Každodenní sportovní aktivity vyžadují individuální dietu a doplňky stravy. Před tréninkem užívám X-Treme Burner, který mi dodá extra soustředění a termogenický efekt pro lepší výsledky tréninku.

...Přečtěte si více

Dominik, Slovensko

Ověřeno

Jsem student a slovenský reprezentant v silovém trojboji. Kvůli těžkým tréninkem jsem si vybral BCAA a Keto drink které mi pomáhají podávat své nejlepší výkony. Díky pomerančové a ananasové příchuti si každý den dopřeji chutný drink a navíc jsem stále plný energie.

...Přečtěte si více

Štefan, Slovinsko

Ověřeno

Sada Muscle Up s BCAA, L-karnitinem a Essential Creatine mi pomáhá připravit se lépe na sezónu. Je důležité, abych se během závodů a tréninků dobře regeneroval, což je klíčem k dobrým výsledkům.

...Přečtěte si více

Žan, Slovinsko

Ověřeno

Díky velmi namáhavé práci a téměř každodennímu tréninku je regenerace zlatá věc. Velmi rychle zaznamenávám nedostatek síly a energie, takže potřebuji kombinaci BCAA, L-karnitinu a kreatinu.

...Přečtěte si více

Andrea, Chorvatsko

Ověřeno

Po necelém měsíci jsem viděla nejen první výsledky, ale taky je POCÍTILA! S každodenním tréninkem a L-karnitinem Max Power jsem ztratila 3 kg a 4 cm z pasu.

...Přečtěte si více

Tea, Slovinsko

Ověřeno

Cvičím až 6x týdně a konzumace produktů PowGen mi tak pomáhá! Výrazně snižují únavu při cvičení a bolest svalů po něm. Nemluvě o tom, že mi také pomohli eliminovat tuk, zvýšit svalovou hmotu a zlepšit tvar mého těla.

...Přečtěte si více

Fabio, Itálie

Ověřeno

Okamžitá tendence mého těla hromadit tuk na bocích a břiše, jakmile udělám dietní chybu, ustala. Také se teď cítím mnohem lehčí a nejsem tak oteklý jako předtím!

...Přečtěte si více

Fabio, Německo

Ověřeno

Odkdy používám Keto Drink, cítím se ve svém těle lépe. Mám hodně energie, a tak někdy přes polední přestávku zajdu i do fitka.

...Přečtěte si více