TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Wei Ken, Německo

Ověřeno

„Pokud se chcete zbavit přebytečné vody nebo ji chcete využít k původnímu účelu, kterým je vytvarování těla, kupte si Turbo Fix.”

...Přečtěte si více

Pierre, Francie

Ověřeno

„Pár let jsem přibíral kvůli životnímu stylu mé rodiny. Nenáviděl jsem se a to ovlivnilo mou náladu, způsob oblékání, sebevědomí. Pak jsem začal používat PowGen a cvičit. Po 15 dnech jsem si všiml, že tuk na břiše začal mizet...Nyní jím polovinu toho, co jsem jedl předtím, nemám žádné zažívací potíže, mám ploché břicho a tvrdé a pevné svaly. Také jsem za 2 měsíce zhubl 12 kilo.”

...Přečtěte si více

Emeric, Francie

Ověřeno

„Velmi dobrý produkt! Jednoduchý k přípravě a velmi chutný. Každé ráno jsem se cítil skvěle a cítil jsem, že je moje břicho plošší a méně oteklé.”

...Přečtěte si více

Mike, Německo

Ověřeno

„Díky Powerccinu jsem konečně dostal potřebnou sílu a energii, abych se po dlouhém dni v domácí kanceláři motivoval ke cvičení. Chutná opravdu dobře a pomáhá mi zvládat těžké dny!"

...Přečtěte si více

Callum, Velká Británie

Ověřeno

„Přešel jsem ze své předchozí kávy na Powerccino. Nejen, že skvěle chutná, ale má také fantastické přínosy pro celké zdraví.”

...Přečtěte si více

Marcel, Německo

Ověřeno

„Pro ty, kteří mají rádi kávu a potřebují před tréninkem trochu „nakopnout“, je Powerccino tou správnou volbou. Nejen, že se během tréninku cítíte více čilí a fit, ale požitek z Powerccino také urychluje spalování tuků a snižuje vaši chuť k jídlu. Díky tomu je trénink ještě efektivnější a snáze dosáhnete svých individuálních cílů.”

...Přečtěte si více

Gabriel, Rumunsko

Ověřeno

„Kreatin je kombinace 3 aminokyselin: glycinu, argininu a methioninu. Beru si ho s sebou na tréninky, protože mi pomáhá zvýšit energii, svalovou hmotu, zlepšit výkon při tréninku a také rozvíjí moje svaly.”

...Přečtěte si více

Mehdi, Francie

Ověřeno

„Nedávno jsem objevil a vyzkoušel Essential Creatine. A miluji to! Stal se mým oblíbeným produktem. Beru si ho do láhve s vodou pokaždé, když chodím běhat!”

...Přečtěte si více