TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Gregor, Slovinsko

Ověřeno

Okamžitě jsem si všiml účinků! Už po jednom nápoji Keto Drink, jsem zpozoroval, jak se mi vrací energie a byl jsem více soustředěný na práci.

...Přečtěte si více

Dominik, Slovensko

Ověřeno

Jsem student a slovenský reprezentant v silovém trojboji. Kvůli těžkým tréninkem jsem si vybral BCAA a Keto drink které mi pomáhají podávat své nejlepší výkony. Díky pomerančové a ananasové příchuti si každý den dopřeji chutný drink a navíc jsem stále plný energie.

...Přečtěte si více

Duško, Slovinsko

Ověřeno

Díky Keto Drinku cítím že potřebuji méně cukru a nejsem tak hladový během rána. Také jsem si všiml ztráty přebytečného tuku, a že mé tréninky jsou nyní jednodušší a tak se zlepšil i můj výkon. Cítím se skvěle a určitě bych tento produkt doporučil každému!

...Přečtěte si více

Alfonso, Itálie

Ověřeno

Už nemám otoky a moje váha se snížila o 10 kg! Jsem velmi spokojen s prvními změnami a všiml jsem si jich už po 1 týdnu.

...Přečtěte si více

Rosario, Itálie

Ověřeno

S Turbo Fix jsem okamžitě pochopil, že zadržovaná voda se odstraní, ale nejvíce jsem si všiml změn, které přišly po měsíci, když jsem zjistil, kolik váhy jsem ve skutečnosti shodil: z 83 na 78 kilo během 30 dní!

...Přečtěte si více

Fabio, Itálie

Ověřeno

Okamžitá tendence mého těla hromadit tuk na bocích a břiše, jakmile udělám dietní chybu, ustala. Také se teď cítím mnohem lehčí a nejsem tak oteklý jako předtím!

...Přečtěte si více

Štefan, Slovinsko

Ověřeno

Sada Muscle Up s BCAA, L-karnitinem a Essential Creatine mi pomáhá připravit se lépe na sezónu. Je důležité, abych se během závodů a tréninků dobře regeneroval, což je klíčem k dobrým výsledkům.

...Přečtěte si více

Žan, Slovinsko

Ověřeno

Díky velmi namáhavé práci a téměř každodennímu tréninku je regenerace zlatá věc. Velmi rychle zaznamenávám nedostatek síly a energie, takže potřebuji kombinaci BCAA, L-karnitinu a kreatinu.

...Přečtěte si více