TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Andrea, Chorvatsko

Ověřeno

Po necelém měsíci jsem viděla nejen první výsledky, ale taky je POCÍTILA! S každodenním tréninkem a L-karnitinem Max Power jsem ztratila 3 kg a 4 cm z pasu.

...Přečtěte si více

Tea, Slovinsko

Ověřeno

Cvičím až 6x týdně a konzumace produktů PowGen mi tak pomáhá! Výrazně snižují únavu při cvičení a bolest svalů po něm. Nemluvě o tom, že mi také pomohli eliminovat tuk, zvýšit svalovou hmotu a zlepšit tvar mého těla.

...Přečtěte si více

Alfonso, Itálie

Ověřeno

Už nemám otoky a moje váha se snížila o 10 kg! Jsem velmi spokojen s prvními změnami a všiml jsem si jich už po 1 týdnu.

...Přečtěte si více

Olivier, Francie

Ověřeno

Po 8 týdnech užívání Turbo Fix, 6 Pack Accelerator a Shredder Shake jsem shodil svých 7 kilogramů a změnil jsem svoji velikost z 44 na 42. Cvičím 3x týdně v posilovně – a to je mi už skoro 48 let!

...Přečtěte si více

Stefan, Slovinsko

Ověřeno

Trápilo mě nadýmání a byl jsem bez energie. Během hledání řešení, jsem objevil perfektní produkt: X-Treme Burner! Účinky jsem pocítil už po prvním dni užívání. Mám více síly, energie a mohu si znovu naplno užívat dobrého jídla.

...Přečtěte si více

Anja, Slovinsko

Ověřeno

Doporučuji X-Treme Burner všem, kteří mají během tréninku pocit, že potřebují více energie. Je naprosto nezbytný pro kohokoliv, kdo bojuje s přebytečným tukem, protože skutečně urychluje proces spalování tuků.

...Přečtěte si více

Cinzia, Itálie

Ověřeno

Okamžitě jsem si všimla, že mé břicho splasklo, otoky jsou pryč a moje pokožka je nyní vypnutější.

...Přečtěte si více

Matej, Slovinsko

Ověřeno

Nemám čas na cvičení, takže jsem ztratil hodně svalové hmoty. L-Carnitine Max Power a 6pack Accelerator mi pomohli. Všiml jsem si významné změny v rychlosti, s kterou jsem získal zpět svalovou hmotu a rychlejší regeneraci svalů.

...Přečtěte si více