TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Marcus, Německo

Ověřeno

„Momentálně každý den před spaním testuji produkt Night Buster. Noční spalovač tuků podporuje játra a spalování tuků! Vzhledem k tomu, že jsem právě začal s dietou, je to pro mě ideální produkt. Night buster také změnil kvalitu mého spánku velmi pozitivním způsobem.”

...Přečtěte si více

Klaus, Německo

Ověřeno

„Užívám PowGen každý večer a po večerech mám méně návalů hladu a více energie. Jelikož také velmi aktivně sportuji, moje tělo potřebuje rychlejší regeneraci a PowGen mi v tom rozhodně pomáhá.”

...Přečtěte si více

David, Německo

Ověřeno

„Všichni to známe, sedíte večer u televize a máte chuť jen na sladké nebo něco slaného. Když pak chcete jít spát, kručí vám v břiše a prostě nemůžete usnout. Druhý den ráno jsme pak totálně vyčerpaní. Přesně tak jsem se cítil, dokud jsem nevyzkoušel Night Buster od PowGen. Dal jsem si ho asi hodinu před spaním a hned jsem si všiml, že se cítím v klidu a nemám náladu na nic k jídlu. Celkově jsem se prostě cítil dobře. Taky jsem zhubl 3 kila. S tímto produktem jsem více než spokojen!”

...Přečtěte si více

Fabio, Itálie

Ověřeno

„Okamžitá tendence mého těla hromadit tuk na bocích a břiše, jakmile udělám dietní chybu, ustala. Také se teď cítím mnohem lehčí a nejsem tak oteklý jako předtím!”

...Přečtěte si více

Alfonso, Itálie

Ověřeno

„Už nemám otoky a moje váha se snížila o 10 kg! Jsem velmi spokojen s prvními změnami a všiml jsem si jich už po 1 týdnu.”

...Přečtěte si více

Rosario, Itálie

Ověřeno

„S Turbo Fix jsem okamžitě pochopil, že zadržovaná voda se odstraní, ale nejvíce jsem si všiml změn, které přišly po měsíci, když jsem zjistil, kolik váhy jsem ve skutečnosti shodil: z 83 na 78 kilo během 30 dní!”

...Přečtěte si více

Olivier, Francie

Ověřeno

„Po 8 týdnech užívání Turbo Fix, 6 Pack Accelerator a Shredder Shake jsem shodil svých 7 kilogramů a změnil jsem svoji velikost z 44 na 42. Cvičím 3x týdně v posilovně – a to je mi už skoro 48 let!”

...Přečtěte si více

Davor, Slovinsko

Ověřeno

Každodenní sportovní aktivity vyžadují individuální dietu a doplňky stravy. Před tréninkem užívám X-Treme Burner, který mi dodá extra soustředění a termogenický efekt pro lepší výsledky tréninku.

...Přečtěte si více