TESTIMONIÁLY

Reální lidé, reálné příběhy.

PowGen má již přes 160 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Patrick, Německo

Ověřeno

Tři PowGen produkty Turbo Fix, Easy Burn a 6pack Accelerator mě skutečně inspirovali, protože po pár týdnech s cvičením a zdravou stravou, jsem pocítil ten čirý úspěch.

...Přečtěte si více

Shane, Anglie

Ověřeno

PowGen mi pomohl získat six pack na břiše a díky tomu jsem zcela nový člověk. Mám nyní více sebevědomí a cítím se skvěle ve svém těle.

...Přečtěte si více

Davide, Itálie

Ověřeno

Začínám se cítit opravdu lépe, jsem připraven dosáhnout svých nových cílů!

...Přečtěte si více

Štefan, Slovinsko

Ověřeno

Sada Muscle Up s BCAA, L-karnitinem a Essential Creatine mi pomáhá připravit se lépe na sezónu. Je důležité, abych se během závodů a tréninků dobře regeneroval, což je klíčem k dobrým výsledkům.

...Přečtěte si více

Žan, Slovinsko

Ověřeno

Díky velmi namáhavé práci a téměř každodennímu tréninku je regenerace zlatá věc. Velmi rychle zaznamenávám nedostatek síly a energie, takže potřebuji kombinaci BCAA, L-karnitinu a kreatinu.

...Přečtěte si více

Duško, Slovinsko

Ověřeno

Díky Keto Drinku cítím že potřebuji méně cukru a nejsem tak hladový během rána. Také jsem si všiml ztráty přebytečného tuku, a že mé tréninky jsou nyní jednodušší a tak se zlepšil i můj výkon. Cítím se skvěle a určitě bych tento produkt doporučil každému!

...Přečtěte si více

Rok, Slovinsko

Ověřeno

Cvičím každý den a nemohu si dovolit být bez energie, proto jsem se rozhodl použít PowGen L-Carnitine Max Power. Tento produkt mi pomáhá zvyšovat sílu a regenerovat svaly po tréninku.

...Přečtěte si více

Tadej, Slovinsko

Ověřeno

V minulosti jsem už vyzkoušel několik vitamínů a minerálů, ale nepřinesly žádné výsledky. Vyzkoušel jsem L-crnitine Max Power a prvních výsledků jsem si všiml už za pár dní. Zlepšil se můj výkon a mám více energie k provádění každodenních činností.

...Přečtěte si více