Hořčík³ komplex 350 mg, 180 veganských tablet

180 tablet | Získat 180denní zásoby

Contents: 1x Hořčík³ komplex 350 mg, 180 veganských tablet 180 tablets/180 dní

image

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

HACCP

Vyrobeno v EU

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

HACCP

Vyrobeno v EU

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Hořčík³ komplex 350 mg, 180 veganských tablet

180 tablet | Získat 180denní zásoby

Klíčový minerál pro svaly a kosti

 

Sensilab má více než 3 000 000 spokojených zákazníků po celé EU!

Contents: 1x Hořčík³ komplex 350 mg, 180 veganských tablet 180 tablets/180 dní

Dostačující pro 180 dní

2 Kč / Tableta

Speciální cena 419 Kč
Loading...
Na skladě
SKU
450005

Hořčík tablety, 6 měsíců nepřetržitého užívání, 180 veganských tablet

Z užívání hořčíku nemusí těžit jen sportovci. Tento nejvšestrannější minerál má mnoho funkcí. Působí na energetickou rovnováhu, kosti a nervový systém. Můžete ho užívat v té nejlepší kvalitě Vitamaze.

Hořčík komplex v kostce

  • K čemu potřebujete hořčík? Tento minerál se podílí na mnoha procesech v těle. Jeho nedostatek se projeví určitým způsobem.
  • Komplex 3 v 1: Stejně jako ve vaší přirozené stravě, i v tomto produktu se nachází různé účinné látky. Všechny tvoří skvělou kombinaci – Magnesium3.
  • Zejména pro sportovce: Hořčík podporuje kardiovaskulární systém a zásobuje tak svaly dostatečným množstvím kyslíku – třeba i při maratonu.
  • Zásoba na 6 měsíců: 180 veganských dělitelných tablet, z nichž každá vám poskytne 350 mg elementárního hořčíku. Jedna denně stačí.
  • Nejlepší biologická dostupnost: Jako separační činidlo se nepoužívá stearan hořečnatý. Výsledek: výživné látky se do těla dostanou efektivněji. Pouze výživné látky – žádné zbytečné přísady tam nenajdete.

Účinek a použití hořčíkových tablet

Zejména sportovci znají hořčík jako královnu doplňků stravy. Není divu, protože jedním z jeho úkolů je dodávat energii. Podílí se například na tvorbě červených krvinek. Ty zásobují svaly kyslíkem, a tím i energií – když vám dojde, může být příčinou nedostatek hořčíku.

Z hořčíku samozřejmě nemusí těžit jen sportovci. Díky tomu, že v těle zastává více rolí, můžete i vy vyzkoušet, jak se budete cítit s porcí hořčíku navíc. Často se například užívá proti křečím, protože podporuje nervový systém. Kromě toho hořčík přispívá k normální psychické činnosti, k udržení kostí a zubů, k normální funkci svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jak vidíte: Existuje mnoho důvodů k užívání.

O to důležitější je správné dávkování. To by mělo vycházet z vaší denní potřeby. Kolik hořčíku stačí? Odpověď: 350 miligramů elementárního hořčíku denně a zdravá strava – to je správný přístup. Tak se účinně zvýší hladina hořčíku ve vašem těle.

Vitamaze používá komplex hořčíku – náš Magnesium3. Tablety obsahují tři různé účinné látky: citrát hořečnatý, oxid hořečnatý a uhličitan hořečnatý. Jedna tableta denně postačuje k dostatečnému zásobení v kombinaci s denní stravou. Se 180 tabletami v balení získáte zásobu na 6 měsíců užívání.

Výroba hořčíku ve společnosti Vitamaze ve 3 krocích

Krok 1: Od samého počátku je kladen důraz na nejvyšší standardy. Výroba v Německu probíhá podle osvědčeného konceptu HACCP.

Krok 2: Nepoužívají se žádné zbytečné přísady ani nebezpečné škodliviny. Neobsahuje laktózu, lepek, alergeny, nanočástice, geneticky modifikované látky, postřikové látky atd. Ideální pro vegany a vegetariány.

Krok 3: Při výrobě se nepoužívá separační činidlo stearan hořečnatý. Místo toho se používá mikrokrystalická celulóza (bez nanočástic). Výsledek: Rychlá biologická dostupnost a vstřebávání hořčíku v těle.

Kupte si tablety s hořčíkem na 6 měsíců nepřetržitého užívání.

Vitamaze | Amazing life

Zdravá a vyvážená strava pro nás není v každodenním životě vždy snadná. Doplněk stravy vám pomůže dosáhnout špičkové formy každý den, a tím i vašich osobních cílů.


Vitamaze již mnoho let představuje zdraví, rovnováhu a pohodu. Kvalitě Vitamaze každoročně důvěřují tisíce zákazníků, takže dnes můžeme nabídnout širokou škálu produktů s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.


V úzké spolupráci s vědci a odborníky neustále rozšiřujeme naši širokou nabídku doplňků stravy. Vysoce kvalitní suroviny a nejlepší přísady zaručují vysokou úroveň kompatibility. Záměrným vynecháním uvolňujícího činidla stearanu hořečnatého zajišťujeme, že tělo vstřebává a zpracovává účinné látky rychle a účinně. Přísná pravidla Vitamaze zaručují také nejvyšší kvalitu – vyrobeno v Německu – kontrolovanou podle preventivní koncepce HACCP. Všechny naše produkty samozřejmě neobsahují škodlivé přídatné látky, lepek, laktózu ani další alergeny.


Ať už jde o kondici, zdraví, výkon nebo pohodu – nabízíme vám profesionální produkty, které mohou systematicky přispívat k přirozenému zachování mnoha tělesných funkcí.

Aktivní složky

Hořčík³ komplex 350 mg

Obsah (1 balení)180 tablet
Denní dávky1 tableta
Čisté množství (1 balení)198 g

Výživové údajena 1 tabletu*%RHP**

Tri-dicitrát hořečnatý

406,25 mg

z toho: Hořčík

65,00 mg

17,33

Oxid hořečnatý

400,00 mg

z toho: Hořčík

240,00 mg

64,00 %

Uhličitan hořečnatý

160,00 mg

z toho: Hořčík

45,00 mg

12,00

Celkem: Hořčík

350,00 mg

93,33 %

* Denní referenční hodnota
** Procento referenčního množství podle nařízení (EU) č. 1169/2011 (LMIV) na denní dávku

Jak užívat

Užívejte 1 tabletu denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

1 tableta

Jednou denně

SLOŽENÍ:

Bezvodý tri-dicitrát hořečnatý, oxid hořečnatý, uhličitan hořečnatý, modifikovaný škrob, plnidlo (mikrokrystalická celulóza)

DOPORUČENÍ

Užívejte 1 tabletu denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

VAROVÁNÍ / PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ

Doporučená dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti a mladistvé. Produkt skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.

Datum minimální trvanlivosti / číslo Lot: viz spodní část.

VÝROBA

  • Vyrábí se v Německu podle oficiální koncepce HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Je zkratkou pro analýzu rizik a slouží k zajištění hygienické bezpečnosti potravin.
  • Registrováno u německého Spolkového úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin.
  • Neomezená prodejnost potvrzená nezávislým inspektorem.